Третього лютого Меморіальний центр історії Голокосту «Яд Вашем» оприлюднив незвичайне вибачення. За два тижні до цього в Ізраїлі відбувся П’ятий Всесвітній форум Голокосту, на якому зібралися світові лідери для вшанування пам’яті жертв Голокосту та боротьби з антисемітизмом. На цьому заході «Яд Вашем» продемонстрував кілька відеозаписів, а пізніше заявив, що шкодує про їх показ. Ці відео містили «неточності», йдеться у заяві керівництва меморіального комплексу, та «часткове викладення фактів», що створило «незбалансоване враження».
Депутат Кнесета Ізраїлю про Голодомор
Депутат Кнесета Ізраїлю Євген Сова зробив важливу заяву щодо необхідності інтеграції теми Голодомору в рамках системи освіти Ізраїлю. Про це політик та співголова міжпарламентської групи Ізраїль-Україна повідомив у ході міжнародного семінару з проблем Голокосту та...






















