Оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Українсько-Єврейська Зустріч: Погляд у майбутнє — 2023» та відкриття виставки малюнків
![](https://ukrainianjewishencounter.org/media/drawing-competition-2023-feature-1024x644.jpg)
Відповідно до рішення спеціально створеного фахового журі переможцями Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Українсько-Єврейська Зустріч: Погляд у майбутнє» у 2023 році стали:
1 місце
![](https://ukrainianjewishencounter.org/media/1a-miscze-katerina-mohnar-1024x576.jpg)
2 місце
![](https://ukrainianjewishencounter.org/media/2-miscze-varvara-medonchak-1024x576.jpg)
3 місце
![](https://ukrainianjewishencounter.org/media/3-miscze-mariya-lazarchuk-1024x576.jpg)
Щиро вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам за їх талановиті роботи, пройняті любов'ю до рідної України, мрією про її світле щасливе майбутнє та за творче мислення у розкритті теми Конкурсу!
Урочисті нагородження переможців Конкурсу, а також відкриття виставки робіт його учасників відбудеться 3 лютого 2024 року о 14:30 в приміщенні Музею Шолом-Алейхема в Києві (вул. Велика Васильківська, 5А). Виставка учасників Конкурсу триватиме до 25 лютого 2024 року.
Конкурс щорічно проводиться в Україні серед учнів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій та ліцеїв з метою поглиблення розуміння широти, складності й розмаїття українсько-єврейських взаємин впродовж сторіч із перспективою на майбутнє, досягнення кращого розуміння спільного історичного досвіду, виховання в молоді толерантного відношення та свідомого ставлення до міжетнічних відносин.
Представництво «Українсько-Єврейська Зустріч:» (UJE) в Україні.